مجله پزشکی اطلاعیه

مجله پزشکی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

امیدواریم از این مطلب پزشکی و سلامتی هستفاده ببرید

مواد لازم برای پهستا صدفی طرز تهیه پهستا صدفی سس گوشت دستور تهیه پهستا پهستا صدفی شکم پر پهستا صدفی تعلیم آشپزی

آشپزی را می توان یک هنر بزرگ دانست که هر فردی به همراه داشتن کمی ذوق و هستعداد توانایی فراگرفتن آنرا خواهد داشت. پختن یک غذای خوشمزه از جمله هنر های هر کدبه همراهنویی به شمار می رود؛ پهستا ها از جمله محبوب ترین غذا ها در دنیا هستند و طرفداران ویژه ی خود را دارند؛ در این مطلب قصد داریم تا روش طبخ پهستای صدفی به سبک دکتر سلام را به شما تعلیم دهیم. در ادامه به همراه ما همراه به همراهشید.

جامبو: ۲۵۰گرم

گوشت چرخ‌انجامه: ۴۵۰گرم

ادویه تاکو: ۳۰‌گرم

رب گوجه‌فرنگی: ۴۰۰گرم

پنیر رنده‌انجام گرفته: ۲پیمانه

گوجه‌فرنگی نگینی: ۱پیمانه

گشنیز خردانجام گرفته: ۱/۴پیمانه

 

مواد لازم برای پهستا صدفی طرز تهیه پهستا صدفی سس گوشت دستور تهیه پهستا پهستا صدفی شکم پر پهستا صدفی تعلیم آشپزی   مواد لازم برای پهستا صدفی طرز تهیه پهستا صدفی سس گوشت دستور تهیه پهستا پهستا صدفی شکم پر پهستا صدفی تعلیم آشپزی

فر را به همراه دمای ۱۷۵درجه سانتی‌گراد روشن کنید. جامبوها را طبق دستور نوشته‌انجام گرفته روی بسته‌بندی بپزید و خشک کنید. با هم کف ماهی‌تابه‌ای به قطر ۳۰سانتی‌متر را چرب کنید. گوشت چرخ‌انجامه را به مدت ۵دقیقه تفت دهید و مرتب هم بخانومید تا تکمیلا پخته شود و آب آن تبخیر شود. ادویه تاکو، رب گوجه‌فرنگی و یک پیمانه از پنیر رنده‌انجام گرفته را اضافه کنید و مخلوط کنید تا زمانی که پنیر تکمیلا ذوب شود.

هر یک از جامبوها را به همراه تقریبه همراه یک قاشق از سس گوشت تهیه‌انجام گرفته پر کنید و آن‌ها را در یک ظرف شیشه‌ای مخصوص فر (به ابعاد تقریبی۳۰×۲۰سانتی‌متر) بچینید. نیازی به چرب‌انجامن ظرف نیست. روی سس گوشت کمی گوجه‌فرنگی خردانجام گرفته و گشنیز اضافه کنید و در پایان سطح مواد را به همراه یک پیمانه پنیر به همراهقی‌مانده بپوشانید. ۱۵ تا ۲۰دقیقه جامبوی شکم پر را در فر قرار دهید و وقتی پنیر تکمیل ذوب انجام گرفت، آن را سرو کنید.

منبع:آیده آل

جدیدترین اخبه همراهر دنیای پزشکی و سلامت را از مجله پزشکی ژورنال بخواهید
[ad_1]

مطلب دستور تهیه پهستا صدفی در سایت بزرگ مجله پزشکی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.