مجله پزشکی اطلاعیه

مجله پزشکی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

امیدواریم از این مطلب پزشکی و سلامتی هستفاده ببرید

طب سنتی نکاتی حیاتی برای نوشیدن آب توصیه می کند که رعایت نانجامن برخی از آنها حتی خطر مرگ برای افراد دارد.

– قواعد حیاتیی برای آشامیدن آب وجود دارد که شایان توجه هست.

یکی از آنها این هست که فرد تنها زمانی که واقعا تشنه می شود به همراهید آب بنوانجام گرفت، همچنین شرایطی وجود دارد که نوشیدن آب در آن زمان ها ممنوع انجام گرفته هست.

اثرات نامطلوب نوشیدن آب افزایش از آنچه بدن واقعا به آن نیاز دارد به وضوح در کتاب های طب سنتی بیان انجام گرفته هست، پف انجامن پلک چشم، سوءهاضمه، ترشحات بینی و زیادی از اختلالات دیگر همه به همراه مصرف زیاد آب مرتبط هست.

نوشیدن آب در این زمان ها ممنوع هنگام یا بعد از خوردن غذا، حالت ناشتا، بعد از کار سنگین یا ورزش، بعد از خواب، بعد از نزدیکی، بعد از خوردن میوه، خوردن آب گرم بعد از غذای شور و آب سرد بعد از غذای گرم، بعد از حمام، بعد از اسهال نوشیدن آب ممنوع هست.

نکته قابل توجه دیگر این هست که توصیه های بهداشتی در پزشکی رایج تقریبه همراه برای همه آقام در گروه های سنی مختلف یکسان داده می شود، در صورتی که قوانین نوشیدن آب به همراه توجه به مزاج های مختلف افراد در طب سنتی متفاوت هست.

مصرف آب سرد ناشتا ممنوع نوشیدن آب در حالت ناشتا به دلیل اینکه آب بدون اینکه مانعی وجود داشته به همراهانجام گرفت به اعضاء حیاتی بدن مانند قلب و عمق بدن نفوذ پیدا می کندو موجب بروز مشکلاتی در بدن خواهد انجام گرفت، نوشیدن آب سرد در حالت ناشتا ضرر دارد زیرا معده آب را بدون توقف به اعضای بدن می رساند و اگر سردی آب به قلب برسد به علت کاهش حرارت غریزی احتمال سکته وجود دارد همچنین اگر سردی آب به کبد برسد موجب بیماری هستسقاء خواهد انجام گرفت.

آب را جرعه جرعه بنوشید سریع نوشیدن آب، دمیدن بر آب، نوشیدن آب هنگام خواب یا بلافاصله بعد از بیدار انجام گرفتن به بدن ضرر می خانومد و به همراهید دانست که نوشیدن آب شرایطی دارد که هر کس آن را رعایت کند ضررهای آن به وی نمی رسد ، آب را به همراهید دست کم در سه نفس نوشید و میان جرعه ها نفس کشید و نوشیدن آب، دست کم از یک تایم پیش تا یک تایم پس از غذا و همچنین در بین غذا، به ویژه در افراد به همراه مزاج سرد، زیان آور هست.

کلید واژه ها: طب سنتی – ممنوع – سنتی – خوردن – توصیه – بیدار انجام گرفتن – غذای – مصرف – تایم – خواب – اختلالات – بیماری – قوانین – متفاوت – صورتی – پزشکی – اعضاء – زیان – آقام – بینی – کتاب – کاهش – کندو – سکته

جدیدترین اخبه همراهر دنیای پزشکی و سلامت را از مجله پزشکی ژورنال بخواهید
[ad_1]

مطلب نسخه طب سنتی برای نوشیدن آب چیست؟ در سایت بزرگ مجله پزشکی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.